100% Türk Sermayeli ARCLOG Lojistik Hizmetleri

Hakkımızda

ARCLOG, uluslararası karayolu taşımacılık hizmeti veren %100 Türk sermayeli, lojistik hizmetini ve tedarik zincirini iyi bilen yöneticilerin ve hizmet sağlayıcıların güç birliği ile kurulmuştur ve günden güne hizmet yelpazesini genişletmeyi hedef almıştır.

ARCLOG, genç ve dinamik personeli ve yenilikçi yönetim kadrosu ile hızla gelişmekte olan lojistik sektöründe kendini ön sıralarda göstermekte ve sektöre öncülük etme konusunda hızla gelişmeye ve teknolojiyi takip etmeye devam etmektedir.

ARCLOG müşterilerinin tedarikçilerinden başlayıp müşterilerinin müşterilerine kadar devam eden süreci tek elden yönetmektedir.

ARCLOG koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesinden ödün vermeden çıkış noktasından varış noktasına kadar her türlü çözüm ortağınız olmak için hizmet vermektedir.

VİZYONUMUZ
Lojistikte, farklı hizmetler üreterek düzenli büyüyen ve öncü konumunu sürdüren bir lojistik partner olmak

MİSYONUMUZ
ARCLOG, lojistik ürünler sunan gelişimci ve öncü bir marka olmak.

DEĞERLERİMİZ

Müşteri Odaklılık; "Karşılıklı kazanmaya dayalı" felsefesine uygun olarak müşterinin dünü bugünü ve gelecekteki gelişimine uygun çalışmalar yapmak
Tanıma öğrenme ve Gelişim; İyileşme ve değişime dayalı bilginin edinilmesi ve çalışmalarımıza yön vermesi ile sürekli hizmeti ve gelişimi sağlamak.
Personel Memnuniyeti; Personelimizin talep ve beklentilerini aşarak karşılamak Sosyal İletişimi sağlamak amacıyla; Personelimiz arasında sosyal paylaşımı arttırmak, karşılıklı saygıyı sağlamak
Takım Ruhu; Tüm çalışanlarımız arasında sorunları birlikte çözmek ve başarıları paylaşmak
Çevreye Ve Topluma Saygı; Toplumun ve insanlığın geleceği için çevreye zarar vermeme ve tüm kabul edilmiş kurallara uyma.

Güvenilirlik; Tüm çalışanlarımız tedarikçilerimiz ve müşterilerimiz ile hiçbir şekilde yalan vb. bilgilere sığınmadan gerçekçi ve sorunların baştan bildirerek zararı en aza indirecek mantık ile hareket etmek.
İşbirliklerini Geliştirme; Çalışanlarımız tedarikçilerimiz ve müşterilerimiz ile takım olarak çalışmak ve işbirliğini birlikte günün gelişimine göre geliştirmek.
Sorumluluk Alma; Zor işlerde dahi, bilgi ve beceri şartlarını zorlayarak görev almak